MÖBLER / Soffor / Trågsoffa 14608233
nr 1460 8233
Trågsoffa
Gustaviansk stil, Längd: ca 230cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:54:49
11/4 19:41:45
Den Gustavianska stilen